Era-Tech | O nas
15350
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15350,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

O nas

O nas

02
Firma Era-Tech istnieje na polskim rynku od 2004 roku, ale tradycją sięga lat 90. XX wieku. Od początku swojego istnienia zajmuje się wytwarzaniem maszyn i linii do przetwórstwa tworzyw sztucznych, a przede wszystkim produkcją maszyn i form do wytłaczania z rozdmuchem.

 

Era-Tech buduje maszyny wyłącznie w zakładzie produkcyjnym we Wrześni. Do dyspozycji ma nowoczesny park maszynowy z obrabiarkami CNC, biuro konstrukcyjne z systemami wspomagającymi projektowanie oraz produkcję, kamerę termowizyjną, a także wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Firma wykorzystując szereg możliwości wynikających z korzystania systemów CAD/CAM tj. obliczenia wytrzymałościowe metodą MES, symulacje przepływów, rozkładu temperatur oraz powierzchni uzyskanych po obróbce stale podnosi jakość swoich produktów.

 

01

W ofercie firmy znajduje się szereg nowoczesnych butelczarek, począwszy od prostych dolnorozdmuchowych typu PWB, do zaawansowanych jedno- i dwuwózkowych z głowicami wielokrotnymi typu BM. Napęd maszyn realizowany jest głównie na układach zasilanych pneumatycznie – uzyskiwane są duże prędkości ruchów maszyny oraz porównywalne do układów hydraulicznych siły zamknięcia formy przy znacznej oszczędności energii do 50% oraz „czystości” – brak wycieków oleju i niższy poziom hałasu. Maszyny mogą być wyposażone w system kontroli grubości rękawa, od prostego 4-punktowego do zaawansowanego, wielopunktowego. Nowoczesny system sterowania butelczarek umożliwia dodatkowo po podłączeniu do sieci Internet, kontrolę pracy, diagnostykę oraz statystyki pracy i wydajności.

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi?

100%

Innowacji

100%

Elastyczności

100%

Dokładności

100%

Zadowolonych klientów

Na polskim rynku od roku

2004