DOSTAWCY ERA  TECH

Oferowane przez ERA TECH maszyny do produkcji z rozdmuchem to efekt wiedzy naszych konstruktorów i doświadczenia, które przez kolejne lata pozwoliło nam dobrać najbardziej optymalne rozwiązania w produkcji butelczarek oraz rekomendacji użytkowników. Jednym z elementów decydujących o najwyższej jakości maszyn ERA TECH jest dobór wiodących dostawców na rynku międzynarodowym.  

B&R to innowacyjna firma z branży automatyzacji z siedzibą w Austrii i przedstawicielstwami na całym świecie. Założona w 1979 przez dwóch inżynierów: E. Berneckera oraz J. Rainera, obecnie stanowi jednostkę biznesową Grupy ABB. Jako globalny lider w automatyce przemysłowej B&R łączy najnowocześniejsze technologie z kunsztem inżynieryjnym. Dostarcza klientom rozwiązania w dziedzinie sterowania, techniki napędowej, wizualizacji, bezpieczeństwa oraz komunikacji. 

Metal Work jest firmą specjalizującą się w produkcji elementów i urządzeń stosowanych w instalacjach pneumatycznych. Utworzony w 1967 roku we Włoszech, Metal Work rozpoczął działalność jako producent elementów złącznych do pneumatyki. Od tego czasu firma konsekwentnie rozszerzała swój program produkcyjny oraz strukturę stając się jedną z wiodących firm w branży. Siedziba naszej firmy znajduje się na terenie Poznania. Posiadamy również oddziały w Warszawie, Katowicach, Gdyni, Wrocławiu i Kielcach a także sieć dystrybutorów na terenie całej Polski.

Firma Getriebebau NORD jest jednym z wiodących na świecie producentów technologii napędowej – dla rozwiązań mechanicznych i elektronicznych. Asortyment obejmuje motoreduktory, silniki, przekładnie przemysłowe, przetwornice częstotliwości, softstarty oraz zdecentralizowane sterowanie napędem. Nasze narzędzia biznesowe zapewniają wsparcie w codziennej pracy. Narzędzia te służą naszemu wspólnemu procesowi biznesowemu i są zawsze dostępne.

Firmy Rossi sp.a. to firma należąca do szwajcarskiej grupy kapitałowej HABASIT AG. Od ponad 60-ciu lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania napędowe dla najcięższych zastosowań w przemyśle, m.in. dla tak wymagających sektorów gospodarki, jak energetyka, górnictwo, przemysł metalowy, czy chemiczny.

HIWIN Technologies Corporation to tajwańska firma działająca dziedzinie technologii napędu, stworzona z 8 spółek zależnych na całym świecie.  Firma oferuje pełny asortyment produktów w zakresie techniki liniowej.