Wytłaczarko – butelczarki naszej firmy projektowane i wytwarzane są w oparciu o szerokie doświadczenie zdobywane na  przestrzeni lat, zarówno w obszarze produkcji maszyn, jak i technologii wytwarzania przez wytłaczanie z rozdmuchem. 

W ofercie firmy znajduje się szereg nowoczesnych butelczarek, począwszy od dolnorozdmuchowych typu ERA200, ERA300
i ERA400, do górnorozdmuchowych z głowicami wielokrotnymi typu ERA2000, ERA3000, ERA4000 i ERA5000 oraz ERA 6000. 

Napęd maszyn realizowany jest głównie na układach zasilanych pneumatycznie i elektrycznie (serwo silniki) – uzyskiwana jest duże dynamika i precyzja ruchów maszyny. Systemy zamykania pneumatycznego z dociskiem hydraulicznym (opatentowane rozwiązanie bez potrzeby pompy i układu hydrauliki siłowej) oraz elektryczne (serwo silniki) posiadają siłę docisku formy porównywalną do układów hydraulicznych przy znacznej oszczędności energii do 70% oraz „czystości” – brak wycieków oleju
i niższy poziom hałasu. 

Maszyny są wyposażone również w zaawansowany wielopunktowy system kontroli grubości wytłaczanego rękawa. Nowoczesny system sterowania butelczarek umożliwia dodatkowo po podłączeniu do sieci Internet, kontrolę pracy, diagnostykę oraz statystyki pracy i wydajności.

Typ ERA200, ERA300 i ERA400 – to grupa maszyn dolnorozdmuchowych 
o różnych wielkościach z napędem pneumatycznym i elektrycznym. 

Typ ERA2000, ERA3000, ERA4000 i ERA5000 – to maszyny górnorozdmuchowe o różnych wielkościach, pracujące najczęściej w połączeniu ze stacjami automatycznego gradowania, czy wykrawania otworów w przypadku produkcji tub, słoi itp.

Maszyny te przeznaczone są do produkcji wielu wyrobów, takich jak: butelki, kanistry, zabawki, wkłady do zniczy, lejki, czy rury wytwarzanych z różnych materiałów, np. PP, PE PET-G i innych materiałów termoplastycznych.